Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.Sigorta Danışmanlığı

Sigorta Danışmanlığı

Sigorta danışmanlığı, Kuzey Finans ile müşterilerin sorunlarını çözmek için çok disiplinli yeteneklere sahip yeni nesil danışmanlık hizmetidir. Hayatınıza dokunan değerlere sahip Kuzey Finans sigorta danışmanlığı hizmetleri sayesinde en uygun fiyat teklifi garantisinden yararlanın!

Sigorta şirketleri arasında kaybolmadan, en uygun teklifleri almak için Kuzey Finans sigorta danışmanlığı alarak değerinize değer katın. Sigorta danışmanlarımız, sizin için tüm sigorta şirketleri arasında en uygun fiyatlı teklifi alır ve en iyi sigorta hizmetinden yararlanmanızı sağlar. Sigorta şirketleri ve müşterilerimiz arasında bir köprü olarak bizi biz yapan, gücüme güç katan enerjimiz, buradan gelir.

Trafik sigortası

Zorunlu trafik sigortası, araçların trafiğe çıkabilmesi için ve her araç sahibinin yaptırması zorunlu olan sigorta türüdür. Sigorta danışmanlığı ekibimiz, sizin için hasar anında bedeni ve maddi zararları güvence altına alacak en iyi zorunlu trafik sigortasını bulmak konusunda uzmandır.

Kasko

Çarpma, çarpışma, yanma ve hırsızlık gibi riskleri geride bırakmak adına Kasko poliçesi satın alırken sigorta danışmanlığı hizmetimiz, sizi ve aracınızı korur. En uygun kasko teklifi, çeşitli ayrıcalıklar konusunda uzman danışmanlarımız sayesinde bir tık kadar yakınınızdadır!

Zorunlu deprem sigortası

Dask – Zorunlu deprem sigortası deprem, yangın, infilak, tsunami, yer kayması gibi risklere karşı sizi ve evinizi korur. Dask Zorunlu Deprem Sigortasının teminatları kapsamı ve depremin neden olacağı hasarlar konusunda endişelerinizi sigorta danışmanlığı hizmetimizle düşünmeye son verebilirsiniz.

Konut sigortası

Yeni günde evinizin başına ne geleceğini düşünmekten kendinizi alıkoyamadığınızda, sigorta danışmanlığı ekibimiz yanınızda! Hırsızlık, kaza ve terör gibi risklere karşı en iyi fiyat teklifleri ile sigorta şirketlerinden konut sigortası temin edebilmeniz için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Eşya sigortası

Eşyalarınızı güvence altına mı almak istiyorsunuz? Maddi ve manevi değeri olan eşyalarınızı koruyan eşya sigortası ile bu mümkün! Sigorta danışmanlık servisimiz, deneyimli danışmanları ile eşyalarınızı korurken, en iyi poliçe tekliflerinden yararlanmanızı sağlar.

Site/apartman ortak alan sigortası

Site ve apartman sakinlerini, ortak yaşam alanlarında meydana gelecek risklere karşı koruyan site ortak alan sigortası poliçesi satın alırken sigorta şirketleri arasında en uygun tekliflerden faydalanın. Sigorta danışmanlığı hizmetimiz, site ortak alan güvenliğini üstlenerek sorumluluğu omuzlarından alır.

Özel sağlık sigortası

Sağlık giderleri, tanı ve tedavi masraflarını seçkin sağlık kurumlarında maddi kaygı duymadan özel sağlık sigortası edinerek sağlayabilirsiniz. Özel sağlık sigortası kapsamı konusunda aradığınız özelliklere sahip poliçeyi, sigorta danışmanlığı ekibimizle edinebilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortası

Sgk anlaşmalı hastaneler yüksek kalitede sağlık hizmetlerinden fark ücreti ödemeden yararlanmak, tamamlayıcı sağlık sigortası ile mümkün! Sigorta danışmanlığı alarak, tamamlayıcı sağlık sigortası poliçenize en uygun tekliflerle sahip olabilirsiniz.

Yabancı sağlık sigortası

Yabancı uyruklu kişilerin Türkiye’de ikamet edebilmesini sağlayan özel sağlık sigortası, Kuzey Finans sigorta danışmanlık ekibi ile anında elinizde! Yabancılar için sağlık sigortası ararken sigorta şirketlerinde gezerek vakit kaybetmeyin. Kuzey Finans danışmanları ile iletişime geçin!

Seyahat sağlık sigortası

Yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinizde, olası risklere karşı sizi koruyan seyahat sağlık sigortası, poliçenize göre acil durumlarda hayat kurtarır. Schengen vizesi ön koşullarından biri olan seyahat sağlık sigortası poliçenizi, en uygun fiyat teklifleri ile Kuzey Finans danışmanları aracılığıyla elde edebilirsiniz.

Hayat sigortası

Hayat sigortasının varoluş amacı, sevdiklerinizi güvence altına almaktır. Kuzey Finans sigorta danışmanlık ekibimiz, aradığınız özelliklere sahip hayat sigortası poliçesini sizin için arar ve bulur. Hayat sigortası ile sevdiklerinizin hayatlarını korurken, Kuzey Finans size en iyi tekliflerden yararlanma imkanı sunar.

Bireysel emeklilik

Bireysel emeklilik planlarınız mı var? Hangi sigorta şirketinin en iyi bireysel emeklilik sigortası poliçesi sunduğunu Kuzey Finans sigorta danışmanlığı ile öğrenin. En uygun katkı payları ile her yaş grubuna devlet katkılarından en iyi şekilde yararlanarak bireysel emeklilik sigortası edinin.

Ferdi kaza sigortası

Olmadık anlarda hayatınızı güvenli bir şekilde yaşamak için, ferdi kaza sigortası en iyi çözümdür. Kuzey Finans sigorta danışmanlık hizmetleri ise en iyi ferdi kaza sigortasını edinmenin en iyi yoludur. Bırakın, sizin için sigorta şirketleri arasından en uygun teklifleri edilelim ve yaşamınızı güvence altına alalım.

Mühendislik sigortaları

İnşaat All Risk Sigortası, Montaj All Risk Sigortası, Makina Kırılması Sigortası, Elektronik Cihaz Sigortası ve diğer tüm mühendislik sigortaları hem işletmeleri hem de personeli koruyan özel sigortalardır. Güvence altına almak istediğiniz riskleri, Kuzey Finans sigorta danışmanlık ekibi ile minimuma indirebilirsiniz.

Sorumluluk sigortası

Tıbbi kötü uygulamaya yönelik zorunlu mali sorumluluk sigortası, işveren mali sorumluluk sigortası, mesleki sorumluluk sigortası, özel güvenlik zorunlu mali sorumluluk sigortası, tehlikeli maddeler zorunlu sorumluluk sigortası ve tüm sorumluluk sigortaları poliçelerine en iyi tekliflerle ulaşmak için Kuzey Finans sigorta danışmanlığı hizmeti ile yanınızda!

Nakliyat sigortası

Nakliyat emtia sigortaları, yurtiçi taşıyıcı mali mesuliyet (sorumluluk) sigortaları, liman/terminal işletenleri sorumluluğu sigortası, marina işletmecileri hukuki sorumluluk sigortası gibi nakliyat sigortası poliçeleri, kara, hava ve deniz vasıtaları veya demiryolu ile nakledilmesi sırasında tüm risklere karşı korur. Kuzey Finans ise sigorta danışmanlık hizmeti ile sizi tüm olası risklere karşı güvence altına alır

Tarım sigortası

Devlet Destekli Tarım Sigortaları (TARSİM), tarım sektöründeki üreticileri üretim sırasında gerçekleşebilecek risklere karşı güvenli sularda tutar. Olası riskler karşısında tarım üreticilerini koruyan tarım sigortası poliçesi satın alırken, Kuzey Finans sigorta danışmanlığı hizmeti almak, size en iyi tekliflerden yararlanma imkanı verir.

Yat/Tekne sigortası

Tek poliçe, tam güvence! Yat ve tekne sigortası, güvenli bir yolculuk için ihtiyacınız olan sigortadır. Kuzey Finans, yat/tekne sigortası arayanlara, sigorta şirketleri arasında en iyi teklifleri sunar. Tekneniz ve yatınız için güvenli bir alan oluşturarak riskleri elemek istiyorsanız sigorta danışmanlarımıza başvurabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sigorta danışmanlığı, en uygun poliçe kapsamı ve fiyat teklifini bulurken müşteriler ve sigorta şirketleri arasında köprü görevi gören yeni nesil danışmanlık hizmetidir. Kuzey Finans sigorta danışmanları, müşterilerin ihtiyaçlarına en iyi çözümleri üretmek için çalışır.

Dask; Doğal Afet Sigortaları Kurumu’nun kısaltılmasıdır. dask'ın görevi, deprem teminat sistemini düzenlemektir. dask poliçesi, yaptırılması zorunlu olan zorunlu deprem sigortası olarak da bilinir.

Zorunlu Trafik Sigortası, Türkiye Cumhuriyeti devleti tarafından tüm motorlu araç sahiplerine yapılması zorunlu tutulan bir sigortadır. Zorunlu trafik sigortası, kaza durumlarında diğer araç veya üçüncü şahıslara verilebilecek zararlar konusunda sizi ve aracınızı güvence altına alır. Trafik sigortası yaptırmak, kanunen zorunludur.

Kasko, motorlu taşıt sahiplerinin yaptırması gereken sigorta türlerinden biridir. Kasko sigortası, aracı kaza ve arıza gibi risklere karşı güvence altına alır. Böylece sizi beklenmedik masraflara karşı korur. Kasko sigortaları, poliçe kapsamı itibariyle farklı türlere ayrılabilir.

Bireysel emeklilik, Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) tarafından emeklilik dönemi için birikimler yapmak amacıyla kurgulanan bir sistemdir. Devlet katkısı, sosyal güvenlik kurumlarının avantajları, yüksek emeklilik geliri ve profesyonel fon yönetimi için bireysel emeklilik sigortası yaptırılmaktadır.

Kredi Danışmanlığı