Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.Para Transfer İşlemleri

Para Transfer İşlemleri

Para transfer işlemleri parmaklarınızın ucunda! Kuzey Finans ile para transfer işlemlerinizi kolaylıkla halledin. Yurtiçi para transferi - yurtdışı para transferi ihtiyaçlarınız için ayrıcalıklı hizmetlerimizle hızlı çözümler üretiyoruz.  

Kolay ve Hızlı Para Transferi

6493 sayılı ödeme ve menkul kıymet mutabakat sistemlerine, ödeme hizmetlerine, ödeme kuruluşlarına ve elektronik para kuruluşlarına ilişkin usul ve esasları düzenleyen kanun kapsamında T.C. Merkez Bankası lisanslı kuruluşların temsilcisi olarak hizmet sunan Kuzey Finans, para transfer işlemlerinde kolay ve hızlı çözümler sunar.

Yurtiçi Para Transfer İşlemleri

TL veya döviz cinsinden yapacağınız yurtiçi para transferlerini Kuzey Finans ile en kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Sadece gerekli ve doğru bilgileri bizimle paylaşmanız ve yasal statüye sahip her ödemenin tarafımızca gerçekleştirileceğine emin olmanızı istiyoruz. Kuzey Finans ile yurtiçi para transferi işlemlerinizi dakikalar içerisinde, haftanın her günü hatta geç saatlerde bile gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtdışı Para Transfer İşlemleri

Uluslararası para transfer işlemi mi yapmak istiyorsunuz? Küresel ölçekte para göndermeniz ve/veya almanız gerektiğinde Kuzey Finans yanınızda! Yurtdışına para göndermenin nakit, çek, banka havalesi veya havale gibi birçok geleneksel yöntemi vardır. Dünyanın pek çok ülkesine para gönderme ve para alma işlemleriniz için Kuzey Finans size özel çözümler sunar.

Paranızı bir ülkeden diğerine güvenli bir şekilde taşımanın en hızlı yolu, Kuzey Finans ile yurtdışı para transferi işlemi başlatmaktır. Tek seferde binlerce dolar gönderebilir ve gerektiğinde fonları dövize çevirebilirsiniz. Sürpriz gönderim ücretleriyle karşılaşmak istemiyorsanız, para transferi işlemleri yapmak istediğinizde müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Kuzey Finans ile Para Aktarma

Kuzey Finans ile para aktarmak kısa sürede mümkün! EFT (Başka banka hesabına para aktarma), TL/Döviz havalesi, SWIFT (Başka banka ve yurtdışı bankalara döviz aktarma), cebe havale gibi para aktarma ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretiyoruz. Kuzey Finans, tüm bankalardan kolay ve hızlı bir şekilde işlem yapabilmeniz için gereken tüm desteği size sağlar.

Para Göndermenin ve Almanın Güvenli Yolu

Yurtiçi para transferi ve yurtdışı para transferi işlemlerinde, saatlerce bankalar arası transfer yapmaktan yorulanlar için Kuzey Finans ayrıcalıklı hizmetlere sahiptir. Para transfer işlemleri hizmetimiz, anlaşmalı olduğumuz kurumlarca güvenli para transferi gerçekleştirmenizi sağlar.

Kuzey Finans olarak;  biz müşterilerimizin gerek yurtiçi para transfer işlemlerini gerekse de yurtdışı para transfer işlemlerine hızlı çözümler üretiyoruz. Hedefimiz; kesintisiz ve problemsiz şekilde müşterilerimizin para transferlerini gerçekleştirmelerini sağlamaktır

Sıkça Sorulan Sorular

Kesinlikle güvenli! Yurtiçi para transfer işlemlerini yaparken Kuzey Finans para transfer işlemlerini güvenle tercih edebilirsiniz. Hem yurtiçi hem yurtdışı para transferi yaparken, paranın gönderimini sekteye uğratabilecek herhangi bir handikapla karşılaşmamaktayız.

Maliyet, nereden ve nereye para göndereceğinize ve ayrıca seçtiğiniz ödeme yöntemine bağlıdır. Gizli veya başka hiçbir büyük ücret yok.

Kuzey Finans ile yurt dışına para göndermek için küçük, sabit bir ücret ve dönüştürülen tutarın belirli bir yüzdesini ödemektesiniz.

Türkiye'den yapılan tüm para transferlerinin %90'ı, ödemeyi aldığımız andan itibaren 1 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Para transferinizi mümkün olan en kısa sürede tamamlamak için her şeyi yapıyoruz - transferinizin son teslim süresi, seçtiğiniz ödeme yöntemine, nereye ve nereden gönderdiğinize veya ödemenizin hesabımıza ne zaman ulaştığına bağlıdır.

Kredi Danışmanlığı