Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.Otomotiv Danışmanlığı

Otomotiv Danışmanlığı

Kuzey Finans, otomotiv danışmanlığı sektöründeki tecrübesiyle, vatandaşlara ve şirketlere her zaman en üst düzeyde yeterlilik ve ciddiyetle hizmet vermektedir. Profesyonelliğimizle size zaman kazandırmak için her şeyi yapıyoruz.

Kuzey Finans, küresel otomotiv danışmanlığı ile değer zincirindeki lider şirketlerin büyüme ve başarı için özelleştirilmiş stratejiler geliştirmesine ve etkinleştirmesine yardımcı olur. Derin sektör uzmanlığımız, önemli pazar segmentlerinde şirketler ve yatırımcılarla çalışan geniş proje tabanlı deneyime dayanmaktadır.

2. El ve Sıfır Araç Alım Satımı

2. el ve sıfır araç alım satımı işlemlerinde durum analizi, aksiyon planları ve operasyonel finansal planlama ile sizlere ayrıcalıklı destek sağlıyoruz. Kuzey Finans olarak otomotiv danışmanlığı hizmetimiz ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız. Yeni araç alım satımı ve 2. el araç alım satımı ihtiyaçlarınızı en uygun koşullarla yeniden yapılanma projeleri için aksiyon planları geliştiriyoruz. Durum analizi yaparak geliştirdiğimiz aksiyon planlarınızın hayata geçirilmesi sürecinde de sizlere en iyi fiyat garantisi sunuyoruz.

Otomotiv danışmanlığı katma değerini bilerek size özel çözümler üretiyoruz. Otomotiv fiyat analizleri, satış rehberi, satış ve marka analizleri, güvenilir satış yerleri, bütçenize en uygun otomotiv varyasyonları gibi konularda ayrıcalıklı hizmet sunuyoruz.

Araç Alım Satım Danışmanlığı

2. el ve sıfır araç satın almak isteyen müşterilerimize, piyasa segmentlerini analiz ederek bütçeye en uygun araçları buluyoruz. Aradığınız aracı sizin için buluyor ve anlaşmalı otomotiv sektörleriyle sizin için en avantajlı fırsatları yaratıyoruz. Aracını satmak isteyen müşterilerimize en uygun fiyat garantisiyle özel çözümler üretiyoruz. Otomotiv danışmanlığı hizmetimizle, sizin için fırsatları kovalıyoruz.

En uygun fiyat değerlemesi, araç pazarı analizi, spesifik pazar ihtiyaçları konularında karakteristikleri tespit ediyor ve araç alım satımında size destek oluyoruz.

Yeni bir otomotiv yatırımı yapmanız durumunda, alım-satım işlemlerinizde ihtiyaç duyacağınız tüm kritik bilgileri topluyor ve faaliyet planınızı hayata geçiriyoruz.

Otomotiv danışmanlığı hizmeti almak için, Kuzey Finans müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir, en uygun fiyat garantisiyle araç alım satımlarınızı güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Otomotiv danışmanlığı ve diğer danışmanlık ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

 

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Otomotiv danışmanlığı, müşterinin sıfır veya ikinci el alım satımında piyasa analizleri ile en iyi fırsatların yakalandığı ve en iyi fiyat garantisiyle alım satım işlemlerinin yapılmasına destek olunan yeni nesil bir danışmanlık türüdür.

Kuzey Finans, müşterileri için pazardaki en iyi fırsatları bulur ve faaliyet planı ile müşterisine ayrıcalıklı çözümler üretir. Yeni bir araç satın almaya karar verdiğinizde, aradığınız araç modelini sizin için en iyi fiyatlarla buluyoruz. Araç satmak isteyen müşterilerimize ise en iyi fiyat garantisi sunuyoruz. Analiz, araştırma ve proje geliştirme konusunda uzman kadromuz, araç alım satımlarında en iyi dostunuzdur.

Kuzey Finans otomotiv danışmanları, müşterileri için otomotiv pazarındaki en avantajlı araçları analiz eder ve bulur. Araç alım satım işlemlerinde müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak faaliyet planlarını hazırlar.

Otomotiv danışmanlığı aldığınızda, zamandan ve paradan tasarruf edersiniz. Danışmanınız sizin yerinize pazar araştırması yaparak en avantajlı araçların bulunması konusunda size destek olur. Bu da otomotiv sektöründeki en iyi fırsatlardan yararlanmanızı sağlar.

Kredi Danışmanlığı