Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.Leasing Danışmanlığı

Leasing Danışmanlığı

Leasing danışmanlığı ile işletmenizin ve bütçenizin güvenliğini sağlayın! Kuzey Finans, Leasing danışmanlığı firması olarak sizi güvende tutarken, her şeyin yolunda gitmesini sağlar. Leasing danışmanlığı hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leasing Nedir?

Leasing; Finansal Kiralama Sözleşmesidir. 3226 sayılı Kanun’un yürürlüğe girmesi ile birlikte Türkiye, finansman tekniklerinden biri olan Leasing sistemiyle tanışmıştır. Leasing  aynı zamanda "Finansal kiralama" anlamına da gelir. Nakit ihtiyaçlarınız için firmanızın öz sermayesini kullanmak veya bankadan kurumsal kredi çekmek yerine alternatif olarak orta-uzun vadeli bir finansman yöntem sistemidir.

Leasing Danışmanlığı Nedir?

Leasing danışmanlığı, finansman danışmanlığı ile aynı anlama gelir. En kısa yoldan açıklamak gerekirse, Leasing danışmanlığı, işletmelerin sermaye ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla başvurduğu karlı bir finansman yöntemi hizmetidir. Leasing'in sağladığı olanaklarla, herhangi bir projenin %100'ü finanse edilebilir. Bunu sağlamak için iyi bir Leasing danışmanlığı firması ile çalışmak önem taşır.

Firmanızın öz sermayesine dokunmadan, sermaye akışına uygun olarak belirlenecek kiralarla Leasing danışmanlığı tam olarak nakit akışınızı planlar. Leasing danışmanlığı sadece kiralama yapmakla kalmaz, aynı zamanda kiralanan malın anlaşma ile satın alınmasında da rol oynar.

Neden Kuzey Finans Leasing Danışmanlığı Almalıyım ?

Uzman ekiplerimiz Türkiye genelinde çalışarak, ihtiyaç duydukları her yerde müşterilere mümkün olan en iyi çözümün sunulmasını sağlar.

Kuzey Finans Leasing Danışmanlığı ile güvendesiniz. Hukuki ve adli durumlar yaşamadan başarılı bir ticaret iletişimi deneyimlemek açısından Kuzey Finans Leasing Danışmanlığı aradığınız profesyonellikte hizmet faaliyetleri sunmaktadır.

Müşterilerimizin kaynak taleplerini esneklik ve doğru profesyonel hizmet karışımıyla karşılamamızı sağlayan, Türkiye’de proje danışmanlığı profesyonellerinden oluşan yeterli deneyime sahip çalışma arkadaşlarımızla gurur duyuyoruz.

Leasing Danışmanlığının Avantajları Nedir?

Boyut, sınıf veya sektör ne olursa olsun, müşterilerimizin yatırım programlarının ve projelerinin tam potansiyelini gerçekleştirmelerine yardımcı olan kanıtlanmış, kişiselleştirilmiş bir yaklaşım kullanıyoruz. Dinamik ekiplerimizin benzersiz yapısı, her proje için ihtiyaç duyulan çalışma stratejisini sağlamalarına olanak tanımaktadır. Leasing Danışmanlık çalışmalarını her şirketin bireysel ihtiyaçlarına göre uyarlıyor, programlarınızı ve projelerinizi riskleri en aza indirecek, maksimum performansı sağlayacak ve uyumluluğu garanti edecek şekilde yönetmenizi ve kontrol etmenizi sağlayan kişiselleştirilmiş araçlar ve yaklaşımlar geliştiriyoruz.

Kuzey Finans ve Leasing Danışmanlık Hizmetleri olarak; her bir yatırım programı ve proje danışmanlığı sözleşmesi için benzersiz bir kaynak modeli sunuyoruz. Ekibimiz, çeşitli sektörlerde doğrudan ve dolaylı deneyime sahip uzmanlardan oluşmaktadır. Leasing Danışmanlık çözümlerinin her biri projenin kendi ihtiyaçlarına göre belirlenir. Çünkü şunu çok iyi biliyoruz, aynı çözüm herkes için doğru bir tercih değildir!

Sıkça Sorulan Sorular

3226 sayılı Leasing kanununa göre Finansal Kiralama Sözleşmesi; ‘’kiralayanın, kiracının talebi ve seçimi üzerine üçüncü bir kişiden veya bizzat kiracıdan satın aldığı veya başka suretle temin ettiği veya daha önce mülkiyetine geçirmiş bulunduğu bir malın zilyetliğini, her türlü faydayı sağlamak üzere kira bedeli karşılığında, kiracıya bırakmasını öngören sözleşmedir.’’

Leasing kanunu kapsamında yapılan kiralama sözleşmesi konusu taşınır taşınmaz birçok mal grubu için yapılabilir. Marka, patent gibi sınai haklar, Leasing konusu olamazlar. 6326 Sayılı Kanun, Faktoring Ve Finansman Şirketleri Kanunu’nun yürürlüğe girmesiyle birlikte, Leasing yöntemi kanun kapsamında bulunmaktadır. Yani Leasing finansal kiralama sözleşmesindeki kiralanacak malın üçüncü kişiden temin edilmesi, kiralanacak malın kiracıdan satın alınması, kiralayan tarafın kendine ait bir mülkiyeti kiralaması gibi farklı şekillerde Leasing danışmanlığı ile sağlanabilir.

Leasing danışmanlığı; farklı boyutlardaki işletmelere finansal sorunlar konu olduğunda enflasyona karşı güven sağlar. Leasing danışmanlığı, kiralama ve ödeme alma konularında güven ortamının oluşmasında rol oynarken, finansman kiralama konusunda bir çözüm ortağıdır.

3226 sayılı kanuna göre tüm işletmeler Leasing yapabilir. Yasal işlem yapabilen kişi, kuruluş ve serbest meslek icra edenler Leasing sisteminde kiracı olabilirler. Kuzey Finans olarak; Sektördeki en güvenilir finans ve yatırım danışmanlık firmasından biri olmamızdan dolayı, beklenen hedeflerle uyumlu mükemmel sonuçlar sağlayan kişiselleştirilmiş Leasing Danışmanlık Stratejisi sunabilmekteyiz.

Kredi Danışmanlığı