Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.Konut Kredisi

Konut Kredisi

 

Konut kredisi başvurularında istediğiniz finansmanı elde etmek için Kuzey Finans kredi danışmanlık ile yaşam projelerinizi ertelemek zorunda kalmazsınız. Ev kredisi almak istiyorsanız, en uygun faiz oranlarıyla hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabiliriz.

Konut Kredisi Danışmanlığı

Konut kredisi danışmanlığı sunan Kuzey Finans ile, 1 yıldan 10 yıla kadar bir ön amortisman süresi için, sadece hafif taksitlerle konut kredisi alma planları yapmayı seçebilirsiniz. Kredileri karşılaştırarak sizin için en uygun koşulların sağlanması için çalışan kredi danışmanlarımız, konut kredisi alırken stressiz bir süreç yaşamanızı sağlar.

İhtiyaçlarınızı anlamak, ihtiyaçlarınıza en uygun konut kredisini sizinle birlikte seçmek ve değerlendirmek bizim işimiz. Uzman konut kredisi danışmanlığımız sayesinde, sizin için en uygun finansal çözümleri şu anda en iyi koşullarda karşılaştırabilecek ve değerlendirebileceksiniz.

Konut Kredisi Nedir?

Konut kredisi temel olarak müşterinin bankadan belirli bir amaç için (örneğin ev satın alma veya ev yenileme) istediği bir kredidir. Konut kredisi, anaparanın ve tahakkuk eden faizin bir kısmından oluşan taksitler halinde bankaya geri ödenir.

Bu nedenle talep edilen konut kredisi için spesifik özellikler vardır;

  • Kredi çekme amacı
  • Konut kredisi vadeleri
  • Kredi tutarı (yalnızca talep edilen meblağ olarak değil, her şeyden önce finanse edilen mülkün değerinin yüzdesi olarak da tanımlanır)
  • Faiz hesaplaması için uygulanan oran
  • Konut kredisi geri ödeme planı

En Uygun Konut Kredisi Faiz Oranları

En uygun konut kredisi faiz oranları sunan Kuzey Finans kredi danışmanlığı, bankaların size verebileceği en uygun kredinin çıkması için çalışır. Sizin için düşük faizli ve uzun vadeli kredileri bulmak, finansal danışmanlık hizmetimizin birinci önceliğidir.

Konut kredisi alırken en uygun faiz oranlarından yararlanmak için hangi bankaya başvuracağınıza karar verme zamanı geldiğinde, kredi danışmanınız olarak doğru adımları sizin için planlıyoruz.

Konut Kredisi Başvurusu

Konut kredisi başvurusunda bulunmadan önce, vadeye göre ödeneceği düşünülen taksit tutarının iyi hesaplanması önemlidir. Konut kredisi danışmanlığı, kredinizin olumsuz sonuçlanmaması ve gelirinize göre taksit tutarlarının uygun koşullarda olması için gereken önemli değerlendirmelerde bulunur.

Konut kredisi başvurusu yapacak olan müşterinin krediyi kullanıp kullanmayacağına karar vermeden önce dikkatli kontrolleri banka yapar. Banka, müşterinin kredibilitesini değerlendirir ve belli bir taksitlendirme sunar. Finansal danışmanınız olarak konut kredisi sürecinin sizin lehinize düzenlenmesini sağlamak bizim işimizdir.

Sıkça Sorulan Sorular

Konut kredisi hesaplama, bankaların faiz oranları, çekmek istediğiniz konut kredisi miktarı ve krediyi bankaya ne kadar sürede geri ödemek istediğinize göre değişkenlik gösterir. Konut kredisi hesaplama yapmak ve faiz oranı öğrenmek için bankaların konut kredisi sayfalarını ziyaret edebilir veya Kuzey Finans ile iletişime geçerek ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Bireysel olarak yeni konut almak isteyen veya tadilat gibi konularda nakit ihtiyacı olan, banakların gerekli koşullarını yetine getiren herkes konut kredisi alabilir. Konut kredisi almak için geliriniz ve kredi notunuzun uygun durumda olması, kredinin onaylanma ihtimalini arttıran durumlardır.

Ev kredisi şartları, kredi notu, kişinin gelir durumu ve bankaların koşullarına göre değişkenlik gösterir. Bazı bankalar yüksek tutarlı ev kredisi başvurularında uzun vadeler söz konusu olacağı için kredi notunun çok iyi durumda olmasını şart koşar.

Ne kadar konut kredisi çekebileceğinizi belirlemek için bankaların güncel kredi şartları hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Her bireyin çekebileceği konut kredisi tutarı gelir durumu ve kredi notunun farklı olmasından dolayı değişkenlik gösterecektir. Birden fazla değişkenin olduğu durumda, ne kadar konut kredisi çekebileceğinizi belirlemek için uzman bir kredi danışmanı ile iletişime geçmeniz net yanıtlar almanıza yardımcı olur. Sonuç olarak ev kredisi şartlarının uygunluğuna bankaların ilgili birimleri karar vermektedir.

Kredi Danışmanlığı