Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.Kobi Kredi

Kobi Kredi

Kobi kredi ile işletmenizin ihtiyaçlarına anında çözüm üretin! Kuzey Finans, kurumsal kredi ihtiyacı olan kobi’lere finansal danışmanlık ile destek sunar.

Kobi kredileri; ihtiyaç kredisi, avans hesap, nakdi ticari krediler, proje kredileri, dış ticaret kredileri, kurumsal taşıt kredisi gibi çeşitlere sahiptir. İşletmenizin ihtiyacı olan kredi türünü belirledikten sonra, Kobi kredi danışmanı ile en uygun şartları sunan bankadan kredinizin onaylanma sürecini kolaylaştırabilirsiniz.

Esnaf ve Kobi Kredisi Danışmanlığı

Esnaf ve Kobi’lerin her türlü finansman ve kurumsal kredi ihtiyaçları için Kuzey Finans danışmanları, en uygun ödeme seçenekli ve düşük faiz oranlı Kobi kredileri sizin için bulur! 36 ay ve 60 aya varan vadeli Kobi kredisi ile işletmenizin ihtiyaçlarını karşılarken, banka şubelerini gezerek vakit harcamaktan kendinizi kurtarın.

Kuzey Finans Kobi kredisi danışmanlığı, ticari kredi başvuruları, mevcut başvuruların tamamlanması, bankanın vereceği kredi miktarının mümkün olduğunda arttırılması ve kredi onaylanma sürecinin kısaltılması gibi avantajlarla size destek olur. Kuzey Finans ile Kobi kredisi başvurusu yaparken, finansal danışmanlarımızın tecrübeleri ve başvuru hazırlıkları ile bankaların kredi talebinizi değerlendirerek onaylama sürecini hızlandırabilirsiniz.

Esnaf Kredisi, Kobi Kredisi Nedir?

Esnaf kredisi, finansal çözüm arayan ve nakit ihtiyacı olan esnaflara bankaların ihtiyacı olan finansmanı sundukları bir kredi türüdür. Kurumsal krediler arasında bulunan esnaf kredisi, Kobi’lerin acil nakdi çözümler üretmeleri gerektiği durumlarda esnek ödeme planları ile esnaflara nefes aldırır.

Kobi kredisi başvurusu ile, esnafların mal alım satım işlemlerindeki nakit ihtiyacı, ödeme yapması gereken durumlar, özel ihtiyaçlar ve çeşitli durumlarda gereken finansal yardım sağlanır. Bankalar, esnaflara özel faiz ve vade oranları ile esnaf kredisi sunarken, Kobi kredisi danışmanlığı hizmeti en uygun çözümleri bulmak için esnaflara destek olur.

En Uygun Kobi Kredileri Faiz Oranları

Kobi kredisi alırken her banka kendi piyasa koşullarına göre faiz oranları, ücretler, talep edilen kredi tutarı konularında farklılıklar sunar. Kuzey Finans, her bankanın faiz oranını, ücret tutarlarını, vadeyi, kampanya tarihlerini ve şartlarını karşılaştırarak işletmeniz için en uygun Kobi kredisi faiz oranları ve kredi koşullarını yakalamanızı sağlar.

Kobi Kredisi Başvurusu

Ticari kredilerden biri olan Kobi kredisi başvurusu, finansal danışmanlık hizmeti ile Kuzey Finans danışmanlarının güvencesi altında! Kobi kredisi ve esnaf kredisi başvuruları, bankaların farklı isteklerine göre hazırlanacak olan evraklarla yapılır.

Esnaf veya Kobi’nin finansal durumunu ölçmek ve Kobi kredisi onaylanama sürecinde değerlendirme yapmak için bankalar tarafından aşağıdaki belgeler talep edilebilir;

• Tüm ortakların nüfus cüzdanı fotokopisi,
• Oda kayıt belgesi,
• Vergi levhası,
• Gelir tablosu,
• Tapu fotokopisi.

Esnaf ve Kobi kredisi danışmanlığı ile kredi başvurusu yapabilir, Kuzey Finans kredi danışmanları ile gereken belgeler, banka seçimi, Kobi kredisi faiz oranları ve vadeler hakkında endişeye yer kalmadan en iyi çözümleri üretebilirsiniz.

Kobi kredisi, esnaf kredisi başvuruları hakkında bilgi almak için Kuzey Finans ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ'ler), kriz etkisini aşmak, finansal açıdan iyileşmek ve geleceğe yatırım yapmalarını sağlayan kredidir.

Eğer kredi notunuz düşükse, bu sizin açınızdan finansal basiret eksikliğini gösterir. Kredi başvurusunda bulunmadan önce kredi derecelendirme kuruluşlarından kredi notunuzu kontrol etmelisiniz. Kredi reddinin en yaygın nedenlerinden biri, kredi tutarının yüksek bir yüzdesinin kullanılmasıdır.

Krediler, mevcut borcu yeniden finanse etmek, ticari mülk satın almak ve işinizin büyümesini ve iyileşmesini destekleyen ticari amaçlar için kullanılabilir.

KOBİ'ler, özellikle yüksek finansal ihtiyaçlarını, yalnızca kendi kendini finanse etme, ticari kredi ve girişimcinin kişisel yatırımı tarafından garanti edilen banka borcuna başvurma yoluyla karşılamaya zorlanırlar. Bu yüzden kobi kredisine başvurulur ve uygun görüldüğü takdirde finanse edilir.

Kredi Danışmanlığı