Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.Hakkımızda

Hakkımızda

 

Kuzey Finans - Finansal ve Kredi Danışmanlık ve Çözümleme firması olarak 2021 yılı itibariyle profesyonel uygulamalarımızla kurumsal ve bireysel kredi danışmanlık aksiyonlarımıza başladık. Müşterilerimizin bize kazandırmış olduğu marka itibarını online kimliğimizle bütünleştirip güçlendiriyoruz.

Potansiyel finansal problemlerde proaktif olan Kuzey Finans müşterilerimizin bize olan güveniyle hareket ederek, hedeflerin gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Müşterilerimize ihtiyacı olan en uygun kredilerin bulunabilmesi ve bu denklemler üzerinden araştırma faaliyetlerimizi yönerge haline getirerek somut sonuçlar elde edebilme hedefini taşıyoruz. Alanında uzman ve deneyimli çalışma arkadaşlarımızla kredi danışmanlık hizmeti süreçlerimizi yönetmekteyiz.

Kredi alımı kapsamındaki tüm süreçlerin takibi, evrakların toplanması ve incelenmesi, müşterilerin zaman kaybetmesini önleyebilecek hizmetin sağlanabilmesi amacıyla ekibimiz tüm bu işlemler bütününü eksiksiz yerine getirmektedir. Kredi alımımın sekteye uğramaması adına, gözden kaçabilecek her detaya sahip olarak herhangi bir problemin yaşanmaması için hızlı aksiyonlar almaktayız. Kredi danışmanlık hizmeti alan değerli müşterilerimize, sürecin her anında yardımcı olmaktayız.

Finansal Danışmanlık Hizmetlerimiz dahilinde; mevcut piyasa bazında kredilendirme derecelerini güncel takip ve incelemelerimizle, kredi karşılaştırmalarını yaparak, kredinin alınabilirlik durumlarını da göz önünde bulundurarak neden sonuç ilkesi çerçevesinde pozitif sonuç alabilme odaklı çalışmalar sağlamaktayız. Kredinin alınamaması gibi negatif sonuçların ortadan kaldırılabilmesi için interaktif stratejimizi kullanarak durum tespiti - çözümlendirme operasyonlarımızı geliştirerek ilerletmekteyiz.

Müşterilerimize sunduğumuz tüm bu çözümlemeler ışığında, yüksek sorumluluk bilinci ve yenilikçi bakış açısıyla ihtiyaçlarınızı somut koşullarla beraber denetleyerek size aradığınız kredi danışmanlık hizmetini sağlamanın gayretini taşıyoruz. Her şeyden önce sizi anlayan ve mevcut durumunuzla ilgili sizi dürüstlük ilkesini amaç edinerek bilgilendiren firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Kuzey Finans olarak faaliyetimizin yasal koşulları, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun (BDDK) yayımladığı 5/11/2011 tarihli ve 28106 sayılı Bankaların Destek Hizmeti Almalarına ilişkin yönetmelik kapsamında belirtilmiş olup kurumumuz banka ve finans kuruluşlarıyla destek sözleşmesi imzalamış kuruluşların temsilcisi olarak finansal ve kredi danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

Kredi Danışmanlığı