Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.Gayrimenkul Danışmanlığı

Gayrimenkul Danışmanlığı

Kuzey Finans, gayrimenkullerinizi yüksek karlı yönetmeniz için; portföyünüzün değerlemesi, potansiyel yatırımcıların keşfedilmesi, projenin tanıtımı, alım ve satım işlemlerinin yapılması gibi konularda alıcı ile satıcı taraflara gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sunar. Kuzey Finans, bütçenize en uygun gayrimenkullerin bulunması konusunda size zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Gayrimenkul sahiplerinin alan edinme, geliştirme ve kullanımda oynadıkları rolü yeniden tasarlamalarına yardımcı olmak için kapsamlı gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Gayrimenkul değerini en üst düzeye çıkarmak, işleri dönüştürmek ve kazanmak için gereken yeni yetenekleri oluşturmak adına en büyük ortağınız oluyoruz.

Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri

Kuzey Finans; gayrimenkul danışmanlık hizmetleri ile sizlere profesyonel destek vermekten gurur duyar. Gayrimenkul danışmanlığı sunduğumuz tüm müşterilerimize, kazanç sağlamalarını hedeflemekteyiz. Diğer insanlardan 1 adım önde olmalarını sağlamak, faydalı fikirler vermek ve onların menfaatlerini düşünerek önerilerimizi paylaşmanın doğru olduğunuzu düşünüyoruz.

Profesyonel Gayrimenkul Danışmanlığı

Satılık ev, dükkan, arazi veya kiralık daire, arsa, dükkan, ofis olmak üzere satılık kiralık gayrimenkuller üzerine profesyonel danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetine önem ve değer veren firma olarak mülkün satın alınması / kiralanması hususunda başvurulması gereken ilk noktayız. Gayrimenkul danışmanlığı hizmetlerimizde sizlerin emlak işlerinizi en iyi kapsamda inceleyerek, günceli takip ederek hareket ediyoruz.

Gayrimenkul Danışmanlığı ile Güvenli Yatırımlar

Gayrimenkul danışmanınız olarak yer sınırlaması olmadan ve müşterilerimizin mülkünü başka bir ülke veya bölgeden satın almasına veya satmasına yardımcı oluyoruz. Müzakereyi sonuçlandırmak için gerekli tüm görevlerle (teknik-bürokratik işlemlerden yapıcı iyileştirmelere, satışı kolaylaştıracak estetik iyileştirmelere kadar) ilgileniyor, önerilerde buluyor ve stratejik tavsiyelerde bulunuyoruz. Gayrimenkul danışmanlığı hizmetimizle, kararlarınızda sizlere eşlik etmek için güvene dayalı bir ilişki kuruyoruz.

Siz de profesyonel planlamalar yapabilen Gayrimenkul danışmanına ihtiyacınız varsa Kuzey Finans danışmanları ile görüşebilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten onur duyuyoruz.

Kuzey Finans olarak bütçenize en uygun size özel ayrıcalıklı satılık ve kiralık gayrimenkul portföyümüzü  görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Gayrimenkul danışmanlığı, gayrimenkul alanında çalışan uzman danışmanlar ile, her şeyden önce, tüketici için dolaylı bir avantaj ile pazarın kalitesini artıran bir danışmanlık türüdür.

Danışmanlığın verileceği süre baz alınarak, sürecin yoğunluk veya hafifliği ölçülendirilerek teklif sağlanmaktadır. Gayrimenkul danışmanlığı hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Gayrimenkul danışmanlık hizmetlerimiz tüm mülklerin kiralanması ve satılması süreçleriyle doğrudan ilişkilidir.

Eğer mülkünüzün kiralanmasını veya satılmasını istiyorsanız bize tüm ayrıntıları ve mülke ait belgeleri sağlamanız yeterlidir. Bununla ilgili gayrimenkul danışmanlık hizmeti almak isteyenler öncelikle bizimle temas sağlayarak zaman ve koşullar, şartname gibi pek çok unsurla ilgili bilgi sağlayarak sürece başlamalıdır.

Kredi Danışmanlığı