Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.Değerlerimiz

Değerlerimiz

 

Kuzey Finans, üstün nitelikli danışmanları ve kişisel müşteri teklifleriyle, en güvenilir finansal danışmanlık firması olabilmeyi hedeflemiş, müşteri odaklı ihtiyaçlara profesyonel çözümler sunan bir kuruluştur. 

Hizmet faaliyetlerimizi aşağıda yer verdiğimiz değerler bazında gerçekleştiriyoruz;

- Finans ve Kredi Danışmanlık hizmetimizin temeli, adil ve objektif işlemler gerçekleştirerek her koşulda müşterilerimizin menfaatlerini koruyarak hareket etmektir.

- Profesyonel kredi danışmanlarımız risk ve varlık yönetimini çok iyi planlayarak finansal hedeflerin karşılanabilmesi yönünde strateji ilkesiyle çalışır.

- Kurumsal veya bireysel müşterilerimizin değişken koşullarına uygun olarak finansal planlamalar belirlenir.

- Negatif koşulların iyileştirilebilmesi, proaktif yaklaşımlarla bütünsel finans koşulları yaratılabilmesi için yenilikçi fikirler üretiriz.

- Kredi danışmanlarımızın aktif olarak birbirleriyle uyum ve iletişim içerisinde ortaya çıkardıkları kombinasyon, strateji gücümüzü temsil eden faktördür.

- Kaliteli ve güçlü finansal planlamalar yaparken, sürekli gelişme ve yeniliği güncel yöntemlerle pekiştirme idealini taşıyoruz.

- Bağımsız şeffaf çalışma prensibimizle, yatırım fırsatlarını yakalayabilmeniz için bilgi ve yeterlilik koşullarını denetleyerek size en doğru bilgiyi sunabilmeyi amaçlıyoruz.

Kredi Danışmanlığı