Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık Hizmetleri

Kuzey Finans, danışmanlık hizmetleri ile operasyonel ve finansal planlama konusunda müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunar. Farklı konularda sunduğumuz danışmanlık hizmetleri, size daha iyi hizmet verebilmek için uzman danışmanlar tarafından kusursuz bir şekilde sağlanır.

Gayrimenkul Danışmanlığı

Kuzey Finans, gayrimenkul portföyünüzün değerlemesi, gayrimenkullerinizle ilgilenen yatırımcıların keşfedilmesi, alım ve satım işlemlerinin yapılması gibi konularda alıcı ve satıcı taraflara ayrıcalıklı gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sunar.

Kredi Danışmanlığı

Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere ihtiyacı olan finansmana erişebilmeleri için yeni finansal kaynaklar bulmalarında yardımcı olmak ve ihtiyaçları olan krediyi alabilmelerini sağlamak adına kredi danışmanlığı hizmeti sunmaktayız.

Leasing Danışmanlığı

Leasing danışmanlığı ile firmanızın nakit ihtiyaçlarını karşılamak için öz sermayenizi kullanmak veya banka kredisi çekmek yerine, finansman yönetimi sunuyoruz. Leasing danışmanlığı ile firmanızın sermayesini korumanızı sağlıyoruz.

Faktoring Danışmanlığı

Faktoring danışmanlığı hizmeti ile müşterilerimizin risk danışmanlığını yapıyor ve onlara rehberlik ediyoruz. Kuzey Finans olarak, faktoring danışmanlarımızla müşterilerimizin finansman ihtiyaçlarını en düşük riskle karşılamasını sağlıyoruz.

Yatırım Danışmanlığı

Nakit veya sermaye yatırımlarınızı doğru bir şekilde değerlendirerek portföyünüzü genişletmenize aracılık ediyoruz. Yatırım danışmanlığı hizmetimiz sermaye piyasası araçlarını doğru kullanarak müşterilerimizin kazancını arttırmayı hedefler.

Sigorta Danışmanlığı

Trafik sigortası, kasko, zorunlu deprem sigortası (DASK), konut sigortası, eşya sigortası, site/apartman ortak alan sigortası, özel sağlık sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası, yabancı sağlık sigortası, hayat sigortası, bireysel emeklilik, ferdi kaza sigortası, mühendislik sigortaları, sorumluluk sigortası ve nakliyat sigortası hizmetleri ile sizi, sevdiklerinizi ve değerlerinizi korumanıza aracılık ediyoruz.

Fatura Ödeme Merkezi

Fatura ödeme merkezi olarak fatura ödemeyi basit, güvenli ve rahat bir hale getiriyoruz. 6493 Sayılı Kanun gereği, ödeme ve elektronik para kuruluşlarının nezdinde açılan hesaplar dahilinde, bu kuruluşların temsilcisi olarak fatura ödeme hizmeti sunuyoruz.

Finans Danışmanlığı

Finans danışmanlığı ile krizleri fırsatlara dönüştürüyoruz! Kuzey Finans olarak finans danışmanlığı hizmeti ile, birikim sahiplerinin streslerini finansal başarıya dönüştürüyoruz.

Otomotiv Danışmanlığı

Sıfır veya ikinci el araç alım satımlarınızda, Kuzey Finans otomotiv danışmanlığı hizmeti ile en iyi fiyat avantajlarından yararlanmanız için size destek oluyoruz.

Para Transfer İşlemleri

Yurtiçi ve yurt dışı para transferi işlemlerini en kolay şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Yurtiçi para transferi ve yurtdışı para transferi ile isterseniz ödeme alabilir, isterseniz para gönderebilirsiniz.

Araç Kiralama Hizmeti

Kiralamak istediğiniz aracı piyasa analizi ile sizin için en iyi koşulları sağlayacak şekilde buluyor ve size sunuyoruz. Araç kiralama hizmetimiz, en iyi fiyat garantisi ile sizlere avantajlı seçeneklerle sunulmaktadır.

Findeks Kredi Notu

Findeks kredi notu hesaplama ve findeks kredi notu öğrenme hizmetimiz, bankalarla yaptığınız kredi işlemlerinize göre çıkarılır. Kredi geçmişinizin değerlendirilmeye alınmasını ve findeks kredi notunuzu öğrenmenizi sağlıyoruz.

Kredi Risk Analizi

Yatırım portföyünüzü genişletmeniz adına Kuzey Finans olarak kredi risk analizi hizmeti sunuyoruz. Yatırım analizi danışmanlığı hizmetimizle tüm tehlikeli süreci geride bırakmanızı sağlıyoruz ve size bir yol haritası çiziyoruz.

Finansal Planlama

Finansal planlama ile yeni hedefler belirleme, varlıkları ve kaynakları değerlendirme, gelecekteki finansal ihtiyaçları tahmin etme ve parasal hedeflere ulaşmak için planlama sürecinde size destek oluyoruz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Danışmanlık hizmeti, finansal planlama ve birikimlerinizi yönetme konusu dahil olmak üzere hayatın her alanında size destek olacak danışmanlık türlerini kapsayan bir iş türüdür.

Danışmanlık hizmetleri, zaman ve paradan tasarruf ederek finansal portföyünüzü avantajlı olarak büyütmenize imkan tanır.

Danışmanlık hizmeti aldığınızda, sizinle birlikte nefes alan bir danışman eşliğinde istediğiniz hizmeti kolay ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Bu da size büyük oranda stresten kurtulma imkanı tanır.

Kuzey Finans, bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız proje yönetimiyle müşterilerine ayrıcalıklı bir hizmet sunmanın peşindedir. Her müşterimizin özel olduğunu bilerek, her projeye hassasiyetle yaklaşan danışmanlarımız, sizin için en doğru kararı vermede en büyük yardımcınız olacaktır.

Kredi Danışmanlığı